Український плавець Михайло Романчук здобув срібло чемпіонату світу у корейському місті Кванджу на дистанції 1 500 метрів.
Українець подолав дистанцію за 14 хвилин і 37 секунд. Романчук поступився німцю Флоріану Веллброку, який приплив до фінішу за 14 хвилин і 36 секунд.
🇺🇦🥈🏊♂️Ура! Михайло Романчук – віцечемпіон світу!!!
Український плавець показав срібний час -14.37,63 на дистанції 1500 м в/c на чемпіонаті світу у Кванджу. Вихованець Петра Нагорного поступився німцю Веллброку (14.36,54) і випередив італійця Палтріньєрі (14.38,75)
Вітаємо!!!👍 pic.twitter.com/5eRftTqRo7
— НОК України (@OlympicUA) July 28, 2019
Раніше ми писали, що українська футбольна прем’єр-ліга стартувала з перемоги “Зорі” над “Ворсклою”.




